Ставки понад 100 тисяч євро на матч Першої ліги. Букмекерські реалії українського футболу

«Футбол 24» ділиться спостереженнями щодо матчу 21 жовтня 2016-го, який привернув увагу.

Сьогодні у Першій лізі відбувся матч 15-го туру Першої ліги «Колос» – «Іллічівець». Гра видалась досить «цікавою» з огляду на підвищену активность ринку ставок. Загалом на матч було поставлено 102 тисячі євро (близько 3 млн гривень), при чому майже всі з них – по ходу гри.

«Футбол 24» не звинувачує безпідставно жодну з команд, проте ми уважно слідкуємо і будемо слідкувати за всіма підозрілими матчами.

«Колос» – «Іллічівець» (0:1)

На самому початку матчу на результат поєдинку були ставки майже на 5 тисяч євро, на тотал – трохи більше 1 тисячі євро, на точний рахунок матчу – близько 700 євро.

До 25-ї хвилини на результат поставили ще 1 тисячу євро, а на тотали (2,5; 1,5) – ще 5 тисяч євро.

Кількість ставок і суми постійно збільшувались, і на кінець першого тайму на результат вони складали 9,6 тисяч євро, на тотал – 7 тисяч, на точний рахунок – 2,3 тисячі. Перед самим початком другого тайму на тотали (3,5; 4,5) поставлили понад 10 тисяч євро.

З самого початку тайму росли ставки на всі події в матчі. На 57-й хвилині загалом на матч була поставлена вже 41 тисяча євро (13,5 – на результат, 25 – на тотали, 2,5 – на рахунок).

Ставки стабільно йшли вгору. За хвилину до голу «Іллічівця» на 65-й хвилині на матч було поставлено вже трохи більше 50 тисяч євро, з них 4,1 – на точний рахунок гри. Коефіцієнт на перемогу «Іллічівця» в цей момент коливався між 2,8 – 3.

На 67-й хвилині, після того, як маріупольці вже повели у рахунку, на результат матчу поставили 6 тисяч євро, а на 68-й – ще майже 6 тисяч.

Активність ринку продовжувала зростати. Регулярно з’являлись ставки по кілька тисяч євро на всі події. Упродовж останніх 10 хвилин матчу було поставлено ще близько 9 тисяч євро. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «Іллічівця» над «Колосом» і ставки на понад 100 тисяч євро на цей матч.